Poznaj nas bliżej

Producent okien
i drzwi drewnianych

OknoStol to rodzinna firma, która jest wieloletnim producentem stolarki okiennej. Poza standardowymi oknami drewnianymi o profilu 68 mm i 78 mm w ofercie posiadamy również okna skrzynkowe, zabytkowe, energooszczędne i przeciwpożarowe, a także drewniane drzwi (zewnętrznej i wewnętrzne), schody i parapety.

Największe atuty naszej firmy to ponad 15-letnia tradycja, wysoka jakość usług oraz innowacyjność – wszystkie nowe pomysły i technologie są testowane i realizowane w nowoczesnym parku maszynowym.

Nasza siedziba mieści się w Małopolsce. Produkty znajdujące się w naszym portfolio – drewniane okna, drzwi, schody i parapety – wytwarzane są w Polsce, z materiałów najwyższej jakości od wiodących producentów. Do produkcji stolarki okiennej używamy m.in. drewna dębowego, sosnowego, bukowego, jesionowego i orzechowego.

Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie realizowanego zamówienia. Dodatkowo nasza firma oferuje usługi, takie jak rekonstrukcja stolarki zabytkowej oraz montaż okien i drzwi różnego typu.

Okna drewniane od producenta z Małopolski

OknoStol - producent stolarki okiennej i nie tylko

OknoStol to marka, która kieruje się 4 wartościami: jakość, komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Wszystkie produkty OknoStol – nie tylko okna drewniane, ale też parapety, schody oraz drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne – objęte są 5-letnią gwarancją.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar, a także usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Naszą ofertę modyfikujemy pod kątem obowiązujących trendów, potrzeb naszych klientów oraz zmieniających się standardów i nowych technologii.

Zalety drewnianych okien i drzwi produkcji OknoStol

Wyroby drewniane naszej produkcji cechuje wyjątkowa trwałość oraz estetyczny i naturalny wygląd, który można dopasować do każdego wnętrza. Największe atuty drewnianych modeli okien i drzwi OknoStol to:

  • niski współczynnik przenikania ciepła;
  • szczelność, wygłuszanie hałasu z zewnątrz;
  • funkcje antywłamaniowe;
  • wyjątkowa trwałość i długowieczność;
  • stylowy wygląd;
  • możliwość stworzenia modelu na indywidualne zamówienie klienta, w nietypowym formacie lub kształcie.
Akademia Piłkarska Mam Talent

Wspieramy młodych piłkarzy z regionu

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy partnerem Akademii Piłkarskiej Mam Talent!