Poznaj nas bliżej

Producent okien
i drzwi drewnianych

OknoStol to rodzinna firma, która jest wieloletnim producentem stolarki okiennej. Poza standardowymi oknami drewnianymi o profilu 68 mm i 78 mm w ofercie posiadamy również okna skrzynkowe, zabytkowe i energooszczędne, drzwi oraz schody.

Największe atuty naszej firmy to ponad 15-letnia tradycja, wysoka jakość usług oraz innowacyjność – wszystkie nowe pomysły i technologie testowane i realizowane są w nowoczesnym parku maszynowym.

Produkty znajdujące się w naszym portfolio – okna i drzwi – są produkowane w Polsce, z materiałów najwyższej jakości od wiodących producentów. Nasza firma oferuje również usługi, takie jak rekonstrukcja stolarki zabytkowej, montaż okien i drzwi różnego typu, fachowa pomoc i doradztwo na każdym etapie realizowanego zamówienia.

OknoStol - producent stolarki okiennej

Wszystkie produkty OknoStol są objęte 5-letnią gwarancją. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar, a także usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Naszą ofertę modyfikujemy pod kątem obowiązujących trendów, potrzeb naszych klientów oraz zmieniających się standardów i nowych technologii. OknoStol to marka, która kieruje się 4 wartościami:

jakość, komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Zalety drewnianych okien i drzwi produkcji OknoStol

Wyroby drewniane naszej produkcji cechuje wyjątkowa trwałość, estetyczny i naturalny, odnajdujący się w każdym wnętrzu wygląd. Największe atuty drewnianych modeli okien i drzwi OknoStol to:

  • niski współczynnik przenikania ciepła;
  • szczelność, wygłuszanie hałasu z zewnątrz;
  • funkcje antywłamaniowe;
  • wyjątkowa trwałość i długowieczność;
  • stylowy wygląd;
  • możliwość stworzenia modelu na indywidualne zamówienie klienta, w nietypowym formacie lub kształcie.