Producent okien i drzwi drewnianych


Firma OKNOSTOL jako firma rodzinna,  jest wieloletnim producentem okien drewnianych na rynku. W sprzedaży posiadamy także okna skrzynkowe, drzwi drewniane, schody oraz okna zabytkowe. Nowoczesne technologie, które wprowadzamy do naszej firmy regularnie już od 15 lat, pozwalają nam zagwarantować  Państwu wysoką jakość świadczonych usług.
 
Okna znajdujące się w naszej ofercie produkowane są z najwyższej klasy materiałów, w oparciu o innowacyjne technologie dostępne na rynku oraz przy użyciu maszyn i narzędzi uznanych producentów.
 
Inwestując w park maszynowy i unowocześniając go, możemy zagwarantować Państwu  szeroki asortyment świadczonych usług oraz wprowadzać do oferty nowe produkty. Ponadto dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy możemy zadbać nawet o najbardziej wymagającego klienta. Naszą PASJĄ jest produkowanie i tworzenie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, a nasze okna drewniane to Majstersztyk stolarki.
 
Nasza firma specjalizuje się także w rekonstrukcji stolarki zabytkowej. Umożliwiają nam to zdobyte uprawnienia oraz kierownictwo do wykonywania i nadzorowania okien w obiektach zabytkowych wpisanych do rejestru zabytków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wprowadziliśmy do swojej oferty okna, które stanowią wierną replikę okien skrzynkowych znajdujących się w zabytkowych kamienicach.
 
Wyroby drewniane cechuje oryginalność, elegancja oraz ich niepowtarzalność. Naszym klientom staramy się zaoferować przystępne ceny oraz elastyczność w ich negocjacjach. Ponadto produkując szczelne okna, podnosimy komfort życia naszych Klientów.
 
Ponadto  udzielamy Państwu 5-letniej gwarancji na produkowane przez naszą firmę okna, co jednocześnie świadczy także o ich wysokiej jakości.
 
Tworząc naszą ofertę staramy się uwzględniać Państwa oczekiwania i potrzeby. Wierzymy, iż obdarzając nas swoim zaufaniem, dołączą Państwo także do grona naszych zadowolonych Klientów.
 
Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, bezpłatny obmiar, a także usługi serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego.

Produkując okna drewniane stawiamy przede wszystkim na:
 

JAKOŚĆ, KOMFORT, BEZPIECZEŃSTWO i ZADOWOLENIE KLIENTA


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.