Pragnąc zapewnić kompleksową obsługę i jakość oraz dbając o Państwa zadowolenie, wprowadziliśmy do naszej oferty także różnego rodzaju akcesoria okienne, stanowiące jej najlepsze uzupełnienie.

Do wyboru mają Państwo różnego rodzaju klamki okienne zarówno te klasyczne jak i te z dodatkowym wyposażeniem, np. w przycisk lub kluczyk gwarantujące bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom oraz różnego rodzaju nawiewniki i szprosy.

Mając na uwadze indywidualne gusta naszych klientów, w naszej ofercie znajdą Państwo także dodatkowe elementy ozdobne okien w postaci głowic, stopek, gzymsów czy listew.
Proszę pamiętać, iż okna drewniane wymagają użycia specjalnych środków do ich konserwacji, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państw. specjalne, niezwykle wydajne preparaty zapewniające zakupionym produktom maksymalną ochronę przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych i tworzące przezroczystą powłokę zabezpieczającą oraz przedłużającą żywotność lakieru.

Nasze akcesoria okienne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o kształtach klasycznych jak i nowoczesnych. Wybierając klamki z naszej oferty mają Państwo także możliwość wyboru ich koloru. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi pracownicy z przyjemnością służą Państwo swoją pomocą oraz wiedzą.

Atutem firmy OKNOSTOL są konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość produktów, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, celem zapoznania się z ofertą. Zadowolenie naszych klientów oraz dbałość o detale jest dla nas niezwykle istotna. Wierzymy, iż nasza szeroka oferta dostępnych produktów trafi w Państwa gust.
 
KLAMKI OKIENNE:

Klamka okienna Hoppe Tokyo z kluczykiem Klamka okienna Hoppe Secustic
Klamka okienna Hoppe bezpieczna z przyciskiem. Klamka mosiężna do okien Retro

NAWIEWNIKI: 
Nawiewnik ciśnieniowy samoregulujący. Ilość dostarczanego powietrza zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia.
 
Nawiewnik sterowany ręcznie. Ilość dostarczanego powietrza zależy od położenia przysłony. Użytkownik reguluje stopień otwarcia nawiewnika, decydując o ilości dostarczanego powietrza.
 
Nawiewniki higrosterowany akustyczny - sterowanie automatycznie. Strumień przepływu powietrza jest uzależniony od zawartości pary wodnej wilgotności względnej wewnątrz pomieszczenia.
SZPROSY:
 
Konstrukcyjny:
Dzielące skrzydło okienne na oddzielne kwatery, z oddzielnymi zestawami szybowymi
 
Wiedeńskie (naklejane):
Imitują one szprosy stałe oraz umożliwiają zmniejszenie straty światła, gdyż mogą być węższe od szprosów stałych.
 
Międzyszybowe:
Są to szprosy wykonane z ozdobnych aluminiowych profili, mocowane są na stałe do międzyszybowych ramek i znajdują się wewnątrz zestawu szyb.

DODATKOWE ELEMENTY OZDOBNE OKIEN:
 
Głowice Stopki Listwy Gzymsy

KONSERWACJA OKIEN:

Markowy, bardzo wydajny (wystarcza na ok. 2 zabiegi średniej wielkości domu) zestaw pielęgnacyjny do okien drewnianych - SIKKENS Pflegeset. Znakomicie czyści i zabezpiecza lakier przed działaniem czynników atmosferycznych. Niewidoczna powłoka ochronna wydłuża żywotność lakieru nawet o kilka lat (przy regularnej pielęgnacji - przynajmniej 2 razy w roku).

Zapraszamy do korzystania z usług firmy OKNOSTOL.