Drzwi wewnętrzne

Obok stolarki okiennej jednym z głównych produktów w naszej ofercie są drzwi wewnętrzne o grubości 45 mm. Model ten dostępny jest w wersji z progiem lub bez progu. Produkujemy drzwi wewnętrzne w standardowych wymiarach lub - na indywidualne zamówienie - w nietypowym formacie lub kształcie. Dbając o naszych klientów, skupiamy się w głównej mierze na osiągnięciu najwyższej możliwej jakości, jak i najlepszych parametrów technicznych wykonywanych przez nas produktów.


Drzwi wewnętrzne - materiały

Do konstrukcji skrzydeł naszych drzwi wewnętrznych stosujemy klejone trójwarstwowo elementy drewniane, co pozwala nam uniknąć tzw. wypaczania się drewna. Drzwi produkujemy z trzech gatunków drewna: dębu, sosny lub mahoniu. Modele dostępne w naszej ofercie to zarówno klasyczne drzwi dwuskrzydłowe, jak i nowoczesne drzwi wewnętrzne.


Konstrukcja drzwi wewnętrznych OknoStol

W drzwiach wewnętrznych zastosowano:​

  • Drewno klejone warstwowo z możliwością wyboru następujących rodzajów: dąb, sosna lub mahoń.
  • Zamek w postaci wkładki bądź tzw. zamykania łazienkowego (WC).
  • Możliwość zastosowania wypełnienia szklanego z użyciem szyb ornamentowych o grubości 4 mm, bezpiecznych, fazowanych, piaskowanych, witrażowych lub wypukłych.
  • Zawiasy z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach.
  • Szeroki wybór szyldów.
  • Wypełnienie filunkami drewnianymi, czyli tzw. kasetonem.
  • Ekologiczne lakiery wodne firmy TEKNOS/GORI (kolorystyka dostępna w menu kolornik)

Firma OknoStol na wszystkie wewnętrzne drzwi drewniane udziela 5-letniej gwarancji. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości można liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo przy wyborze modelu zgodnego z oczekiwaniami.

Stosujemy materiały wysokiej jakości oraz nowoczesne technologie, dlatego oferowane przez nas produkty spełniają wysokie oczekiwania i wymagania naszych Klientów. Jednocześnie nasze drzwi drewniane dostępne są w rozsądniej cenie.


Drzwi wewnętrzne - galeriaZapraszamy do korzystania z usług firmy OKNOSTOL.