Drzwi zewnętrzne

Nasza firma wykonuje drzwi zewnętrzne ocieplane, uwzględniając indywidualne projekty klientów, a także nietypowe wymiary lub modyfikacje konstrukcji i wykończeń drzwi. Produkujemy modele z wysokiej klasy drewna litego w dwóch wariantach: o grubości 68 mm oraz 92 mm (drzwi energooszczędne). Wykonujemy przeróżne modele i warianty drzwi: dwuskrzydłowe zewnętrzne, jak i klasyczne drzwi wejściowe drewniane, zdobione, z przeszkleniami lub witrażami.


Drzwi zewnętrzne - sposób wykonania i materiały

Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn do obróbki drewna i produkcji drzwi. Wysokiej klasy sprzęt gwarantuje wygładzenie nierówności materiału, a także możliwość wytwarzania modeli z ozdobnymi podfrezowaniami lub innymi zdobieniami.

Do produkcji drzwi zewnętrznych stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały i części od wiodących producentów. Dzięki temu gwarantujemy doskonały komfort użytkowania drzwi oraz wieloletnią trwałość. Ponadto na wszystkie wyprodukowane przez nas drewniane drzwi zewnętrzne udzielamy 5-letniej gwarancji.


Konstrukcja drzwi zewnętrznych OknoStol

Do produkcji drzwi zewnętrznych zastosowano następujące rozwiązania:

  • Konstrukcja drzwi wykonana została na profilu drzwiowym z litego drewna klejonego trójwarstwowo. Do wyboru są dwie grubości drzwi: 68 mm oraz 92 mm (drzwi energooszczędne).
  • Drzwi zostały wyposażone w trzypunktowy zamek listwowy MACO wraz z podwójną wkładką patentową.
  • Drzwi posiadają drewnianą ościeżnicę klejoną warstwowo.
  • Od strony zawiasów drzwi są wyposażone w zabezpieczenia antywyważeniowe.
  • Do wyboru proponujemy niski próg aluminiowy GUTMAN, posiadający termoizolacyjną wkładkę lub próg drewniany.
  • Drzwi posiadają najnowszej generacji uszczelki DEVENTER z odpowiednimi certyfikatami.
  • Istnieje możliwość zastosowania następujących rodzajów szyb: ornamentowych, refleksyjnych, fazowanych, bezpiecznych czy witrażowych.
  • Oferujemy szeroki wybór szyldów do drzwi.
  • Podczas procesu impregnacji i lakierowania zastosowano produkty TEKNOS. Trzykrotne malowanie środkiem konserwującym bardzo dobrze zabezpiecza powierzchnię drzwi.

Grono naszych zadowolonych klientów z roku na rok się powiększa, zarówno na terenie Polski, jak i zagranicą. Zaufała nam już ogromna liczba kupujących, nasze realizacje można obejrzeć w wielu miejscach na całym świecie.

Drzwi zewnętrzne firmy OknoStol w standardzie posiadają zamek listwowy najwyższej klasy o ateście C, regulowane zawiasy antywyważeniowe i są punktowo ryglowane.


Drzwi zewnętrzne - galeria


Zapraszamy do korzystania z usług firmy OKNOSTOL.