Biorąc pod uwagę wysokie wymagania i oczekiwania naszych klientów, a także tworząc kompleksowe produkty, przygotowaliśmy dla Państwa w postaci kolornika, szeroki wybór tonacji i odcieni spośród dostępnej kolorystyki.

Ponadto posiadamy wiele wzorników barw, co umożliwia Państwu jak najlepszy wybór koloru oferowanych przez nas produktów, tak by spełniał on Państwa oczekiwania oraz komponował się z wymarzonym wnętrzem. Spośród wielu odcieni i kolorów mają Państwo możliwość wybory tych klasycznych, najczęściej wybieranych,  jaki i tych nowoczesnych zgodnie z panującymi aktualnie trendami na rynku.

Wierzymy, iż spośród tak szerokiej gamy kolorystycznej, każdy nasz klient znajdzie kolor najbardziej trafiający w jego gust oraz spełniający oczekiwania co do aranżacji wnętrza.
Proszę pamiętać, iż przedstawiony poniżej kolornik jest tylko wersją poglądową, a rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od tego wybranego, co związane jest z zastosowaniem określonych technik produkcyjnych.

Z naszej strony możemy zagwarantować, iż dokładamy wszelkich starań, aby wybrana kolorystyka zamówionych produktów, spełniała w jak najwyższym stopniu Państwa oczekiwania. Z miłą chęcią służymy Państwu pomocą w każdej kwestii i zachęcamy do kontaktu.
 
Poniżej prezentujemy dostępną paletę kolorystyczną:

Zapraszamy do korzystania z usług firmy OKNOSTOL.