Zapytanie ofertowe

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy Państwa do skorzystania z wygodnego formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Po wypełnieniu wymaganych pól i wysłaniu formularza, nasi pracownicy w miarę możliwości w jak najkrótszym czasie, udzielą Państwu wyczerpującej odpowiedzi oraz fachowej porady w doborze odpowiedniego produktu z naszej oferty, uwzględniając Państwa oczekiwania.

Posiadając nowoczesny pod względem technologicznym park maszynowy, jesteśmy w stanie podjąć się realizacji także indywidualnych i skomplikowanych projektów, zgodnie z koncepcją naszych klientów. Ponadto gwarantujemy terminowość wykonywanych zleceń z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości świadczonych usług, zarówno pod względem estetycznym jak i użytkowania. Firma OKNOSTOL łączy w sobie zarówno profesjonalizm jaki i pasję do tworzenia.

Decydując się na wybór naszej firmy, w ramach oferty wykonamy bezpłatny pomiar, a na każdy produkt udzielamy gwarancji. Przy zamówieniu produktów z naszej oferty o łącznej kwocie powyżej 9000,00 zł otrzymują Państwo dodatkowo bezpłatny transport na terenie kraju.

Naszym niewątpliwym atutem są ponadto profesjonalne i odpowiednio przeszkolone ekipy montażowe, które w sposób rzetelny wykonują swoją pracę.
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jednocześnie pozostając do Państwa dyspozycji.